| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
Ελαστικό ηλιακό πάνελ 300W
Το ευέλικτο ηλιακό πάνελ 300W παρέχει αξιόπιστη ενέργεια με ηγετική απόδοση και ανοχή ± 5%, εξασφαλίζοντας σταθερή απόδοση επένδυσης.Η εγγύηση της εταιρείας είναι εγγυημένη 25 έτη.Ελαφρύ, κομψό και γρήγορο στην εγκατάσταση.
| Παράμετρος (κλασικός όρος της βιομηχανίας) | Αξία |
|---|---|
| Μέγιστη ισχύς (Pmax) | 300 W |
| Η τάση στη μέγιστη ισχύ (Vmp) | 21.4 V |
| Τρόπος ισχύος στη μέγιστη ισχύ (Imp) | 14.02 Α |
| Τετάρτη, Ιανουαρίου | 31.2 V |
| Σύνδρομο βραχυκυκλώματος (Isc) | 15.42 Α |
| Τύπος συνδέσμου | MC4 |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C ~ +85°C |
| Μέγιστη τάση συστήματος | 1000V συνεχής |
| Τάξη εφαρμογής | Τάξη ΙΙ |
| Αντοχή ισχύος | ± 5% |
| Τάξη προστασίας συνδέσμου | Διάκριση IP67 |
| Απόδοση σε χαμηλό φωτισμό | > 81% @ 200W/m2 |