| نام تجاری: | Welons |
| شماره مدل: | سفارشی |
| MOQ: | 100 عدد |
| قیمت: | USD 30-300 /pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی تامین: | 500000 عدد در سال |
پانل خورشیدی انعطاف پذیر 300 وات
پانل خورشیدی انعطاف پذیر 300 وات قدرت قابل اعتمادی را با کارایی پیشرو در صنعت و تحمل ± 5٪ ارائه می دهد، ROI ثابت را تضمین می کند.این توسط کنترل کیفیت گواهینامه ایزو 9001 و گارانتی بیمه شده 25 ساله پشتیبانی می شودسبک وزن، زيبا و سريع نصب ميشه
| پارامتر (معيار صنعت) | ارزش |
|---|---|
| حداکثر قدرت (Pmax) | 300 وات |
| ولتاژ در حداکثر قدرت (Vmp) | 21.4 ولت |
| جریان در حداکثر قدرت (Imp) | 14.02A |
| ولتاژ مدار باز (Voc) | 31.2 ولت |
| جریان مدار کوتاه (Isc) | 15.42A |
| نوع کانکتور | MC4 |
| دمای کار | -40°C ~ +85°C |
| حداکثر ولتاژ سیستم | 1000 ولت DC |
| کلاس کاربرد | کلاس دوم |
| تحمل قدرت | ±5٪ |
| کلاس حفاظت از کانکتور | IP67 |
| عملکرد در شرایط کم نور | >81% @ 200W/m2 |