| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
Yüklenebilir 10kWh LiFePO4 enerji depolama sistemi
Bu yığılabilir 10kWh enerji depolama sistemi, 6000 döngüye sahip en kaliteli LiFePO4 piline sahiptir.İç mekan tasarrufuYüksek şarj / boşaltma akımı, çok katmanlı güvenlik koruması, sertifikalar ve gerçek zamanlı izleme ile güneş enerjisi depolaması için idealdir ve CAN2 ile birlikte gelir.Sistem entegrasyonu için 0/RS485 iletişim arayüzleri.
Pil ayrıntıları
| Adli Voltaj | 51.2V |
| İsimsel Kapasite | 200Ah |
| Enerji | 10.24kWh |
| Maksimum Şarj/Açış Akımı | 100A / 100A |
| Hücre | 3.2V 100Ah, 16S1P |
| Koruma seviyesi | 16S1P |
Temel Özellikler
Başvurular