| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
System magazynowania energii LiFePO4 zestawialny o mocy 10 kWh
Ten układ magazynowania energii o pojemności 10 kWh wyposażony jest w najwyższej klasy baterię LiFePO4 o 6000 cyklach.oszczędność przestrzeni wewnętrznejZ wysokim prądem ładowania i rozładowania, wielowarstwową ochroną bezpieczeństwa, certyfikacjami i monitorowaniem w czasie rzeczywistym jest idealny do przechowywania energii słonecznej i jest wyposażony w CAN2.Interfejsy komunikacyjne 0/RS485 do integracji z systemem.
Szczegóły o akumulatorze
| Nomienna napięcie | 51.2V |
| Pojemność nominalna | 200Ah |
| Energia | 100,24 kWh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 100A / 100A |
| Komórka | 3.2V 100Ah, 16S1P |
| Poziom ochrony | 16S1P |
Kluczowe cechy
Wnioski