| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
Opstapelbaar LiFePO4 energieopslagsysteem van 10 kWh
Dit stapelbare energieopslagsysteem van 10 kWh is voorzien van een LiFePO4-batterij van topkwaliteit met 6000 cycli.het besparen van ruimte binnenMet een hoge ladings-/ontladingsstroom, meerlaagse veiligheidsscherming, certificeringen en realtime monitoring is het ideaal voor zonne-energieopslag en wordt het geleverd met CAN2.0/RS485 communicatie-interfaces voor systeemintegratie.
Details van de batterij
| Nominale spanning | 51.2V |
| Nominale capaciteit | 200Ah |
| Energie | 100,24 kWh |
| Maximale lading/ontladingstroom | 100A / 100A |
| Cellen | 3.2V 100Ah, 16S1P |
| Beschermingsniveau | 16S1P |
Belangrijkste kenmerken
Toepassingen