| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
261KWh Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας για το ντουλάπι
Η υψηλής απόδοσης αποθήκευση ενέργειας LiFePO4 (261kWh) (3.2V/314Ah κυψέλες) παρέχει 125kW AC έξοδο (400V, 50/60Hz) με ρυθμό εκκένωσης 0,5C.
Διαθέτει προηγμένη ψύξη υγρού για εξαιρετική θερμική διαχείριση, εξασφαλίζοντας διάρκεια ζωής 8000 κύκλων. Προστατευμένο IP54, λειτουργεί αξιόπιστα σε -20°C~55°C (υψόμετρο ≤4000m).Με ολοκληρωμένο σχεδιασμό,Εύκολη εγκατάσταση/υποστήριξη, και πολυπρωτοκόλλων επικοινωνίας (Ethernet/RS485/CAN3), είναι ιδανικό για βιομηχανική και εμπορική αποθήκευση ενέργειας και νέα ενεργειακά έργα.
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Σχήμα | Ηλεκτρονικά συστήματα |
| Δυναμικότητα / ισχύ | 261 kWh / 125 kW |
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 (LFP), 3.2V / 314Ah |
| Ψύξη / διάρκεια κύκλου | Η ψύξη με υγρό, 8000 κύκλοι |
| Εναλλακτική ισχύς | 400V, 50/60Hz |
| Κατηγορία IP / Πεδίο θερμοκρασίας | IP54, -20°C ~ 55°C |
| Μέγεθος / βάρος | 900*1350*2300mm, 2500±50kg |