| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
261KWh Kabine Enerji Depolama Sistemi Endüstriyel Sıvı Soğutma Enerji Depolama Sistemi.
Yüksek performanslı 261kWh LiFePO4 kabine enerji depolaması (3.2V/314Ah hücreleri) 125kW AC çıkışı (400V, 50/60Hz) 0.5C boşaltma hızı ile sunar.
Olağanüstü termal yönetim için gelişmiş sıvı soğutma özelliği ile 8000 döngü ömrü sağlar. IP54 korumalı, -20 ° C ~ 55 ° C'de (yükseklik ≤ 4000m) güvenilir bir şekilde çalışır.Entegre tasarımı ile,Kolay kurulum/bakım, ve çok protokollü iletişim (Ethernet/RS485/CAN3), endüstriyel ve ticari enerji depolama ve yeni enerji projeleri için idealdir.
| Parametreler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Model | H261-125L |
| İsimlendirilmiş Kapasite / Güç | 261 kWh / 125 kW |
| Pil Türü | LiFePO4 (LFP), 3.2V / 314Ah |
| Soğutma / Döngü Süresi | Sıvı soğutma, 8000 döngü |
| AC çıkışı | 400V, 50/60Hz |
| IP derecelendirme / sıcaklık aralığı | IP54, -20°C ~ 55°C |
| Boyut / Ağırlık | 900*1350*2300mm, 2500±50kg |