| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
261 KWh Energy Storage System Industrial Liquid-Cooling Energy Storage.
De hoogwaardige LiFePO4-kasten met een energieopslag van 261kWh (3.2V/314Ah-cellen) leveren 125kW wisselstroom (400V, 50/60Hz) met een ontladingssnelheid van 0,5C.
Met een geavanceerde vloeistofkoeling voor uitzonderlijk thermisch beheer zorgt het voor een levensduur van 8000 cycli. IP54-beschermd, werkt het betrouwbaar bij -20 °C ~ 55 °C (hoogte ≤ 4000m).gemakkelijke installatie/onderhoudHet is ideaal voor industriële en commerciële energieopslag en nieuwe energieprojecten.
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Model | H261-125L |
| Nominale capaciteit / vermogen | 261 kWh / 125 kW |
| Type batterij | LiFePO4 (LFP), 3.2V / 314Ah |
| Koeling / levensduur | Vloeistofkoeling, 8000 cycli |
| AC-uitgang | 400 V, 50/60 Hz |
| IP-classificatie / temperatuurbereik | IP54, -20°C ~ 55°C |
| Afmetingen / Gewicht | 900*1350*2300 mm, 2500±50 kg |