| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
Yerel ve ticari kullanım için dayanıklı yapısı ve sağlam performansı olan 550W PV Güneş Hibrit Paneli
Bu yüksek verimli PV güneş hibrit paneli fotovoltaik ve güneş termal teknolojilerini (PVT paneli) entegre eder.Enerji kullanımını ve genel sistem verimliliğini en üst düzeye çıkarmakKonut, ticari ve endüstriyel güneş enerjisi sistemleri için idealdir, günlük güç ve ısıtma ihtiyaçları için güvenilir, temiz ve uygun maliyetli enerji üretimi sağlar.
Spesifikasyon
| Parametreler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Maksimum çıkış gücü | 550 W |
| Açık devre voltajı | 49.8V |
| En yüksek güç voltajı | 41.95V |
| En yüksek güç akımı | 13.12 |
| Modül Verimliliği | 21%3 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~85°C |
| Maks. Statik yük (ön) | 5400Pa |
| Maks. Statik yük (Arka) | 2400Pa |
Temel Özellikler
Başvurular
![]()
![]()
![]()