| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
Ηλιακό υβριδικό πάνελ φωτοβολταϊκών ισχύος 550W με ανθεκτική κατασκευή και ισχυρή απόδοση για οικιστική και εμπορική χρήση
Αυτό το υψηλής απόδοσης φωτοβολταϊκό ηλιακό υβριδικό πάνελ ενσωματώνει φωτοβολταϊκές και ηλιακές θερμικές τεχνολογίες (PVT panel).μεγιστοποίηση της χρήσης ενέργειας και της συνολικής απόδοσης του συστήματοςΙδανικό για οικιακά, εμπορικά και βιομηχανικά συστήματα ηλιακής ενέργειας, παρέχει αξιόπιστη, καθαρή και οικονομικά αποδοτική παραγωγή ενέργειας για τις καθημερινές ανάγκες ενέργειας και θέρμανσης.
Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγιστη ισχύς εξόδου | 550 W |
| Τεταγμένη ανοικτού κυκλώματος | 49.8V |
| Τελευταία τάση | 41.95V |
| Τρέμα αιχμής ισχύος | 13.12 |
| Αποτελεσματικότητα της μονάδας | 210,3% |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C~85°C |
| Μαξ. Στατικό φορτίο (πρώτη πλευρά) | 5400Pa |
| Μαξ. Στατικό φορτίο (πίσω) | 2400Pa |
Βασικά χαρακτηριστικά
Εφαρμογές
![]()
![]()
![]()