| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
| Parametre | Detaylar |
|---|---|
| Nominal Güç | 1500W |
| Gerilim | 230V |
| PV'nin Maksimum Giriş Akımı | 27A |
| Frekans Aralığı | 50Hz-60Hz |
| Verimlilik (En Yüksek) PV'den INV'ye | %97 |
| Verimlilik (En Yüksek) Pilden INV'ye | %94 |
| Maksimum Verimlilik | %98 |
| Belediye Elektriği | 80A |