| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
| Parameter | Details |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 1500W |
| Spanning | 230V |
| Maximale ingangsstroom van PV | 27A |
| Frequentiebereik | 50 Hz-60 Hz |
| Efficiëntie (piek) PV naar INV | 97% |
| Efficiëntie (piek) batterij naar INV | 94% |
| Maximale efficiëntie | 98% |
| Gemeentelijke elektriciteit | 80A |