| نام تجاری: | Welons |
| شماره مدل: | سفارشی |
| MOQ: | 100 عدد |
| قیمت: | USD 30-300 /pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی تامین: | 500000 عدد در سال |
| پارامتر | جزئیات |
|---|---|
| قدرت نامی | 1500 وات |
| ولتاژ | ۲۳۰ ولت |
| حداکثر جریان ورودی PV | 27A |
| محدوده فرکانس | 50Hz-60Hz |
| بهره وری (صعود) PV به INV | 97 درصد |
| کارایی (فوقی) باتری به INV | 94 درصد |
| حداکثر کارایی | ۹۸% |
| برق شهری | 80A |