| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
| Παράμετρος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς | 1500W |
| Δυναμικό | 230V |
| Μέγιστο Ρεύμα Εισόδου Φ/Β | 27Α |
| Εύρος Συχνοτήτων | 50Hz-60Hz |
| Απόδοση (Αιχμή) PV έως INV | 97% |
| Απόδοση (Αιχμή) Μπαταρία σε INV | 94% |
| Μέγιστη Αποδοτικότητα | 98% |
| Δημοτικός Ηλεκτρισμός | 80Α |