| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
| Parametr | Bliższe dane |
|---|---|
| Moc znamionowa | 1500 W |
| Woltaż | 230 V |
| Maksymalny prąd wejściowy PV | 27A |
| Zakres częstotliwości | 50 Hz-60 Hz |
| Wydajność (szczytowa) PV do INV | 97% |
| Wydajność (szczytowa) akumulatora do INV | 94% |
| Maksymalna wydajność | 98% |
| Energia Miejska | 80A |