| Nazwa marki: | welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
| Parametr | Bliższe dane |
|---|---|
| Typ komórki | Monokrystaliczny (wiele szyn zbiorczych 182 mm) |
| Wymiary modułu | 1724×1134×35mm |
| Waga | 20,9 kg ±3% |
| Struktura | Szkło hartowane o wysokiej przepuszczalności AR o grubości 3,2 mm + folia EVA + biała podkładka |
| Rama | Anodowany stop aluminium |
| Skrzynka przyłączeniowa | 3-częściowy, stopień ochrony IP68 |
| Kabel | 4,0 mm², (+) 280 mm / (-) 280 mm (możliwość dostosowania) |
| Złącze | Oryginalna kompatybilność z MC4 / MC4 |
| Obciążenie mechaniczne | Przód 5400 Pa / Tył 2400 Pa (ciśnienie statyczne) |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()