| Marka Adı: | welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
Bu monokristalin PV modülü, konut, ticari ve endüstriyel güneş sistemleri için istikrarlı, yüksek verimli enerji üretimi sağlar.Üst düzeyde A sınıfı tek güneş hücreleri ve gelişmiş kapsülleme teknolojisi ile inşa edilmiş., uzun hizmet ömrünü, mükemmel hava koşullarına dayanıklılığını ve düşük ışık ortamlarında bile güvenilir performansını sağlar.
| Parametreler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Hücre Türü | Monokristalin (182mm Multi-Busbar) |
| Modül Boyutu | 2279*1134*30mm |
| Ağırlık | 27KG ±3% |
| Yapı | 3.2mm Yüksek Akışkanlıklı AR Kaplı Tempered Cam + EVA Filmi + Beyaz Arkaplan |
| Çerçeve | Anodize Alüminyum Alaşımı |
| Bağlantı Kutusu | IP68 koruma derecesi |
| Kablo | 4.0mm2, (+) 280mm / (-) 280mm (Kustomlaştırılabilir) |
| Bağlantı | Orijinal MC4 / MC4 Uyumlu |
| Mekanik yük | Ön 5400Pa / Arka 2400Pa (Statik Basınç) |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()