| Merknaam: | welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
Deze monokristallijn fotovoltaïsche module levert stabiele, hoogopbrengende elektriciteitsopwekking voor residentiële, commerciële en industriële zonne-energiesystemen.Gebouwd met premium klasse A mono zonnecellen en geavanceerde inkapselingstechnologie, zorgt het voor een lange levensduur, uitstekende weerbestandheid en betrouwbare prestaties, zelfs in lichtarme omgevingen.
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Celtype | Monokristallijn (182 mm Multi-Busbar) |
| Dimensie van de module | 2279*1134*30 mm |
| Gewicht | 27 kg ± 3% |
| Structuur | 3.2 mm hoog doorlaatbaar AR-gecoat gehard glas + EVA-film + witte achterplaat |
| Frame | geanodiseerde aluminiumlegering |
| Sluitingskist | 3 delen, IP68-beschermingscategorie |
| Kabel | 4.0mm2, (+) 280mm / (-) 280mm (aanpasbaar) |
| Verbinding | Originele MC4 / MC4 compatibel |
| Mechanische belasting | Voor 5400Pa / Achter 2400Pa (statische druk) |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()