| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
De PVT-zonne-energie-module van de LR5-72HPH-serie combineert energieopwekking en warmteverwarming in één ontwerp, waardoor twee voordelen worden bereikt: elektriciteit en warm water uit zonlicht.Met een duurzame constructie en betrouwbare prestaties buiten, is het ideaal voor residentiële en commerciële hernieuwbare energiesystemen die combinatieoplossingen voor energie en verwarming vereisen.
| Productsoort | PVT fotovoltaïsche thermische zonne-energie-module |
| Modelreeks | LR5-72HPH |
| Algemene afmetingen | 2278 * 1134 * 35 mm |
| Eenheidsgewicht | 35 tot 42 kg |
| Voorruit | 3.2 mm enkelgehard glas |
| Frame | geanodiseerde aluminiumlegering |
| Sluitingskist | Splits type, IP68 |
| Uitgangskabel | 4 mm2, aanpasbare lengte |
| Werktemperatuurbereik | -40 °C ~ +85 °C |
| Voorste statische belastingweerstand | 5400 Pa |
| Vervolgens staatische belastingweerstand | 2400 Pa |
| Kraalinspanning | Kan 25 mm diameter hagel weerstaan bij een slagsnelheid van 23 m/s. |
| Veiligheidsbeoordeling | Klasse II |
| Nalevingsnormen | IEC/UL gecertificeerd |