| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
Το φωτοβολταϊκό ηλιακό μοντέλο της σειράς LR5-72HPH συνδυάζει την παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας και τη θερμική θέρμανση σε ένα ενιαίο σχέδιο, παρέχοντας διπλό όφελος ηλεκτρικής ενέργειας και ζεστού νερού από το ηλιακό φως.Με ανθεκτική κατασκευή και αξιόπιστες εξωτερικές επιδόσεις, είναι ιδανικό για οικιακά και εμπορικά συστήματα ανανεώσιμης ενέργειας που απαιτούν συνδυασμένες λύσεις ηλεκτρικής ενέργειας και θέρμανσης.
| Τύπος προϊόντος | Φωτοηλιακό θερμικό ηλιακό σύστημα PVT |
| Σειρά μοντέλων | LR5-72HPH |
| Συνολικές διαστάσεις | 2278 * 1134 * 35 mm |
| Μονάδα βάρους | 35 έως 42 kg |
| Παράθυρο | 3.2 mm μονοθερμασμένο γυαλί |
| Φρέμα | Ανωδωμένο κράμα αλουμινίου |
| Κουτί διασταύρωσης | Τύπος διαχωρισμού, με βαθμολογία IP68 |
| Διάταξη | 4mm2, προσαρμόσιμο μήκος |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -40°C ~ +85°C |
| Αντίσταση στο μπροστινό στατικό φορτίο | 5400 Pa |
| Αντίσταση πίσω στατικού φορτίου | 2400 Pa |
| Αντίσταση στην πρόσκρουση από χαλάζι | Αντιστέκεται σε χαλάζι διαμέτρου 25 χιλιοστών με ταχύτητα πρόσκρουσης 23m/s. |
| Αξιολόγηση ασφάλειας | Τάξη ΙΙ |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | Πιστοποιημένο IEC/UL |