| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
Bu bizim premium katlanabilir monokristal güneş panelimiz ∙ tamamen su geçirmez, toz geçirmez ve güneşlere dayanıklı, zorlu günlük kullanım için.
Çok ince, hafif ve çok taşınabilir, tüm cihaz ihtiyaçlarını karşılamak için çoklu arayüz çıkışı sunar.Tam uluslararası sertifikalar ve özel destek ile birlikte gelir.Hızlı kurulum ve kolay nakliye ayrıca çeşitli düşük yük projeleriniz için ek maliyetleri etkili bir şekilde azaltır.
| Parametre Ürünü | Ayrıntılı Spesifikasyon |
|---|---|
| Zirve Gücü | 150W |
| Güneş hücresi | SUNPOWER, %23,5 verimlilik |
| Çıkış | DC 18V*8.3A ve USB 5V*2.4A ((Max) |
| Açık Boyut | 52.91 çarpı 33.07*0.11 inç |
| Katlanabilir Boyut | 22.04 çarpı 16.53*1.5 inç |
| Malzeme | PET+SUNPOWER Güneş hücresi+su geçirmez kumaş |
| Net Ağırlık | 10.31LB |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~70°C |
| Uygulama | Dizüstü bilgisayar / akıllı telefonlar / tablet PC / pil vb. |
| Çıkış Kablosu | USB, SAE, DC, dizüstü bilgisayar konektörleri, araba şarj cihazı, klipler vb. |