| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
To nasz składany monokrystaliczny paneł słoneczny, w pełni wodoodporny, odparowany od pyłu i odporny na ciepło, do codziennego użytku.
Ultracienkie, lekkie i bardzo przenośne, oferuje bogate wyjście z wielu interfejsów dla wszystkich potrzeb urządzenia.Jest wyposażony w pełne międzynarodowe certyfikaty i wsparcie dostosowane do potrzeb.Szybka instalacja i łatwy transport skutecznie obniżają dodatkowe koszty różnych projektów o niskim obciążeniu.
| Element parametru | Szczegółowa specyfikacja |
|---|---|
| Moc szczytowa | 150 W |
| Komórka słoneczna | SUNPOWER, wydajność 23,5% |
| Produkcja | Prąd stały 18V*8.3A i USB 5V*2.4A (maksymalnie) |
| Rozmiar otwarty | 52.91*33.07*0.11 cali |
| Rozmiar składany | 22.04*16.53*1.5 cali |
| Materiał | PET+SUNPOWER Komórki słoneczne+Wodoszczelna tkanina |
| Waga netto | 10.31LB |
| Temperatura pracy | -20°C~70°C |
| Zastosowanie | Laptop / Smartphone / tablet PC / bateria itp. |
| Kabel wyjściowy | USB, SAE, DC, złącza laptopowe, ładowarka samochodowa, zaciski itp. |