| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
Dit is ons prima opvouwbare monokristallijn zonnepaneel ∙ volledig waterdicht, stofdicht en hittebestendig voor robuust dagelijks gebruik.
Ultra dun, lichtgewicht en zeer draagbaar, het biedt een rijke multi-interface output voor al uw apparaten behoeften.Het wordt geleverd met volledige internationale certificeringen en custom supportDe snelle installatie en het gemakkelijke transport verminderen ook de extra kosten voor uw verschillende projecten met een lage belasting.
| Parameter item | Gedetailleerde specificatie |
|---|---|
| Piekvermogen | 150 W |
| Zonnecellen | SUNPOWER, 23,5% efficiëntie |
| Output | DC 18V*8.3A & USB 5V*2.4A (max.) |
| Open grootte | 52.91 maal 33.07*0.11 inch |
| Afklapbare grootte | 22.04 maal 16.53*1.5 inch |
| Materiaal | PET+SUNPOWER Zonnecel+waterdicht materiaal |
| Nettogewicht | 10.31LB |
| Werktemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Toepassing | Laptop / Smartphone / tablet PC / batterij enz. |
| Uitgangskabel | USB, SAE, DC, connectoren voor laptops, oplader voor auto's, klemmen enz. |