| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
100W Katlanabilir Güneş Paneli Dış Su geçirmez Taşınabilir Güneş Paneli
Bu 100W katlanabilir su geçirmez taşınabilir güneş paneli, açık hava enerjisi için mükemmel arkadaşınızdır. Çok kolay taşınması ve depolanması için hafif katlanabilir yapı, zorlu açık hava kullanımı için su geçirmez tasarım.Çoklu güç çıkışlarıyla övünür., 1000'den fazla döngü uzun ömrü ve tam uluslararası güvenlik sertifikaları. Maksimum güneş ışığını yakalamak için hızlı bir şekilde kurulum, kamp yapmak, seyahat etmek ve günlük acil yedekleme için idealdir.
Özellikler
| Ürün | Ayrıntılar |
|---|---|
| Zirve Gücü | 100W |
| Güneş hücresi | SUNPOWER, %23,5 verimlilik |
| Çıkış | DC 18V*5.6A & USB 5V*2.4A ((Max) |
| Açık Boyut | 44.05*21.25*0.11 inç |
| Katlanabilir Boyut | 21.25*22.04*0.3 inç |
| Malzeme | PET+SUNPOWER Güneş hücresi+su geçirmez kumaş |
| Net Ağırlık | 6.88LB |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~70°C |
| Uygulama | Dizüstü bilgisayar / akıllı telefonlar / tablet PC / pil vb. |
| Çıkış Kablosu | USB, SAE, DC, dizüstü bilgisayar konektörleri, araba şarj cihazı, klipler vb. |
Temel Özellikler
Geniş jeneratör uyumluluğu:Çeşitli konektörler dahil, en yaygın güneş jeneratörlerine uyar.
Yüksek dönüşüm verimliliği:%23,5'e kadar verimlilikte monokristal hücreler.
Taşınabilir katlanabilir tasarım:Hafif 3.12KG 2 katlı yapı + taşıma kolu. En iyi güneş açısı için ayarlanabilir dayanaklar, açık hava ve şebeke dışı kullanım için idealdir.
IP65 Hava Duruma Direnci:IP65 su geçirmez ve toz geçirmez, ani yağmuru ele alır.
Başvurular