| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
100W αναδιπλούμενο ηλιακό πάνελ εξωτερικό αδιάβροχο φορητό ηλιακό πάνελ
Αυτό το αναδιπλούμενο αντηλιακό ηλιακό πάνελ 100W είναι ο τέλειος σύντροφός σας για εξωτερική ενέργεια.Διαθέτει πολλαπλές εξόδους ισχύος., 1000+ κύκλους μακράς διάρκειας ζωής και πλήρης διεθνών πιστοποιητικών ασφάλειας.
Προδιαγραφές
| Άρθρο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Δύναμη αιχμής | 100W |
| Ηλιακό κύτταρο | SUNPOWER, 23,5% απόδοση |
| Αποδόσεις | ΔΕΣ 18V*5,6A & USB 5V*2,4A (μέγιστο) |
| Ανοιχτό μέγεθος | 44.05*21.25*0.11 ίντσες |
| Μέγεθος αναδιπλώσεως | 21.25*22.04*0.3 ίντσες |
| Υλικό | PET+SUNPOWER Ηλιακή κυψέλη+υδατοασφαλές ύφασμα |
| Καθαρό βάρος | 6.88LB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~70°C |
| Εφαρμογή | Λάπτοπ / Smartphones / tablet PC / μπαταρία κλπ. |
| Διάταξη | USB, SAE, DC, συνδέσεις φορητών υπολογιστών, φορτιστή αυτοκινήτου, κλιπς κλπ. |
Βασικά χαρακτηριστικά
Ευρεία συμβατότητα γεννήτριας:Διαφορετικοί συνδετήρες, ταιριάζουν στις περισσότερες ηλιακές γεννήτριες.
Υψηλή αποδοτικότητα μετατροπής:Μέχρι 23,5% απόδοση μονοκρυσταλλικών κυψελών.
Μεταφορτώσιμο αναδιπλούμενο σχέδιο:Ελαφρύ 3.12KG 2 φορές κατασκευή + χειριστήριο μεταφοράς. Ρυθμίσιμα στήθια για τη βέλτιστη γωνία ήλιου, ιδανικά για εξωτερική και εκτός δικτύου χρήση.
IP65 Αντίσταση σε καιρικές συνθήκες:IP65 αδιάβροχο και αδιάβροχο, αντιμετωπίζει ξαφνική βροχή.
Εφαρμογές