| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
Mikro İnvertör %96 Verimli 800W Uzun Ömürlü Güneş Enerjisi İnvertörü
Bu solar mikro invertör, %99'a varan dönüşüm verimliliğine ulaşarak güneş enerjisi üretimini büyük ölçüde artırır. Uzun süreli istikrarlı kullanım için uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Her panel MPPT ile bağımsız çalışarak gölgelemeden kaynaklanan enerji kaybını azaltır. IP67 su geçirmez, güvenli ve dayanıklıdır. Kompakt boyut, kurulumu ve bakımı kolaydır. Günlük verimli ve güvenilir güneş enerjisi sağlayan ev güneş enerjisi sistemleri için mükemmeldir.
Özellikler
| Öğe | Şartname |
|---|---|
| Maksimum AC Çıkış Gücü | 800W |
| Maksimum Çıkış Akımı | 3.47A |
| AC Gerilim Aralığı | 190V-270V |
| Maksimum Dönüşüm Verimliliği | %96 |
| DC Giriş Bağlantıları | MC4x2 |
| MPPT Gerilim Aralığı | 22-55V |
| MPPT İzleme Doğruluğu | >%99,5 |
| Nominal Çıkış Gerilimi | 230V |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40°C ile +65°C arası |
| İletişim Modu | Wi-Fi / 2.4G |
Temel Özellikler
Uygulamalar