| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
Micro Inverter 96% Απόδοση 800W Long Lifespan Solar Energy Inverter
Αυτός ο ηλιακός μικρομετατροπέας επιτυγχάνει έως και 99% απόδοση μετατροπής, βελτιώνοντας σημαντικά την παραγωγή ηλιακής ενέργειας. Έχει μεγάλη διάρκεια ζωής για σταθερή μακροχρόνια χρήση. Κάθε πάνελ λειτουργεί ανεξάρτητα με MPPT, μειώνοντας την απώλεια ενέργειας από τη σκίαση. IP67 αδιάβροχο, ασφαλές και ανθεκτικό. Συμπαγές μέγεθος, εύκολο στην εγκατάσταση και συντήρηση. Ιδανικό για οικιακά ηλιακά συστήματα, παρέχοντας καθημερινά αποδοτική και αξιόπιστη ηλιακή ενέργεια.
Προδιαγραφές
| Είδος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Μέγιστη ισχύς εξόδου AC | 800W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου | 3,47Α |
| Εύρος τάσης εναλλασσόμενου ρεύματος | 190V-270V |
| Μέγιστη απόδοση μετατροπής | 96% |
| Συνδέσεις εισόδου DC | MC4 x2 |
| Εύρος τάσης MPPT | 22-55V |
| Ακρίβεια παρακολούθησης MPPT | >99,5% |
| Ονομαστική τάση εξόδου | 230V |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -40℃ έως +65℃ |
| Λειτουργία επικοινωνίας | Wi-Fi / 2,4G |
Βασικά Χαρακτηριστικά
Εφαρμογές