| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
Micro-omvormer 96% rendement 800 W zonne-energie-omvormer met lange levensduur
Deze micro-omvormer voor zonne-energie bereikt een conversie-efficiëntie tot 99%, waardoor de opwekking van zonne-energie aanzienlijk wordt verbeterd. Het heeft een lange levensduur voor stabiel langdurig gebruik. Elk paneel werkt onafhankelijk met MPPT, waardoor het energieverlies door schaduw wordt verminderd. IP67 waterdicht, veilig en duurzaam. Compact formaat, eenvoudig te installeren en te onderhouden. Perfect voor zonne-energiesystemen thuis, die dagelijks efficiënte en betrouwbare zonne-energie leveren.
Specificaties
| Item | Specificatie |
|---|---|
| Maximaal AC-uitgangsvermogen | 800W |
| Maximale uitgangsstroom | 3.47A |
| AC-spanningsbereik | 190V-270V |
| Maximale conversie-efficiëntie | 96% |
| DC-ingangsaansluitingen | MC4x2 |
| MPPT-spanningsbereik | 22-55V |
| MPPT-trackingnauwkeurigheid | >99,5% |
| Nominale uitgangsspanning | 230V |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -40℃ tot +65℃ |
| Communicatiemodus | Wi-Fi / 2.4G |
Belangrijkste kenmerken
Toepassingen