| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
Mikro inwerter 96% wydajność 800W długowieczność Inwerter energii słonecznej
Wykorzystanie MPPT jest niezależne od każdego z panelów.zmniejszenie strat energii z powodu zacienia. IP67 wodoodporne, bezpieczne i trwałe. Kompaktowy rozmiar, łatwy w instalacji i konserwacji. Idealne do domowych systemów słonecznych, zapewniających efektywną i niezawodną energię słoneczną codziennie.
Specyfikacje
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Maksymalna moc wyjściowa AC | 800 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 3.47A |
| Zakres napięcia AC | 190V-270V |
| Maksymalna wydajność konwersji | 96% |
| Połączenia wejściowe prądu stałego | MC4 x2 |
| Zakres napięcia MPPT | 22-55V |
| Dokładność śledzenia MPPT | > 99,5% |
| Narysowane napięcie wyjścia | 230 V |
| Zakres temperatury pracy | -40°C do +65°C |
| Tryb komunikacji | Wi-Fi / 2.4G |
Kluczowe cechy
Wnioski