| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
80W katlanabilir güneş paneli Taşınabilir SUNPOWER Dış Mekan Paneli
Bu 80W katlanabilir Sunpower güneş paneli, her yere gidebileceğiniz dış mekan güç arkadaşınızdır. %23,5 yüksek verimli hücrelerle sabit çift DC ve USB çıkışı sağlar. Ultra hafif, kompakt katlanır tasarım ve su geçirmez yapı, zorlu dış mekan sıcaklıklarına dayanıklıdır. Kamp, yürüyüş ve şebeke dışı maceralar için telefonları, dizüstü bilgisayarları ve pilleri istediğiniz zaman kolayca şarj edin.
| Öğe | Detaylar |
|---|---|
| Tepe Gücü | 80W |
| Güneş Pili | GÜNEŞ GÜCÜ, %23,5 verimlilik |
| Çıkış | DC 18V*4,3A ve USB 5V*2,4A(Maks.) |
| Açık Boyut | 48.43*16.73*0.2 inç |
| Katlanır Boyut | 16.73*11.81*2.05 inç |
| Malzeme | PET+SUNPOWER Güneş pili+su geçirmez kumaş |
| Net ağırlığı | 5.95LB |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~70°C |
| Başvuru | Dizüstü bilgisayar / Akıllı telefonlar / tablet PC / pil vb. |
| Çıkış Kablosu | USB, SAE, DC dizüstü bilgisayar konnektörleri, araç şarj cihazı, klipsler vb. |