| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
80W składany panel słoneczny Przenośny panel SUNPOWER
Ten składany panel słoneczny Sunpower o mocy 80W jest twoim towarzyszem na zewnątrz, z 23,5% wysoką wydajnością, zapewnia stabilną, podwójną moc prądu stałego i USB.Kompaktowy złożony projekt i wodoodporna konstrukcja wytrzymają ciężkie temperatury na zewnątrzŁaduj telefony, laptopy i baterie łatwo do obozowania, wędrówek i przygód poza siecią w każdej chwili.
| Pozycja | Szczegóły |
|---|---|
| Moc szczytowa | 80 W |
| Komórka słoneczna | SUNPOWER, wydajność 23,5% |
| Produkcja | Poziom prądu stałego 18V*4.3A i USB 5V*2.4A (maksymalnie) |
| Rozmiar otwarty | 48.43*16.73*0.2 cali |
| Rozmiar składany | 16.73*11.81*2.05 cali |
| Materiał | PET+SUNPOWER Komórki słoneczne+Wodoszczelna tkanina |
| Waga netto | 5.95LB |
| Temperatura pracy | -20°C~70°C |
| Zastosowanie | Laptop / Smartphone / tablet PC / bateria itp. |
| Kabel wyjściowy | Podłącza do laptopów USB, SAE, DC, ładowarki samochodowe, zaciski itp. |