| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
300W Katlanabilir Güneş Paneli Açık Hava Kampı için Taşınabilir Fotovoltaik PV Modülü
Bu paneller, Amerika Birleşik Devletleri'nden satın alınan dünyanın en verimli Sunpower Maxeon Gen 3 güneş hücreleri ile yapılmış ve yüzde 24,2'lik bir enerji dönüşüm oranı sağlamıştır!Bu paneller çok hafif ve katlanabilir bir tasarım için ağır iş için su geçirmez Naylon'a titizlikle elle dikilir.MC4 veya Anderson fişleri kullanıyoruz. Akü paketlerini şarj etmek için uygundur.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Maksimum Güç | 300W |
| Güneş hücresi | SUNPOWER, %23,5 verimlilik |
| Çıkış | DC 18V*16.7A |
| Açık Boyut | 44 çarpı 82.6*0.11 inç |
| Katlanabilir Boyut | 22 çarpı 16.53*1.18 inç. |
| Malzeme | PET+EVA+SUNPOWER Güneş hücresi+EVA+TPT +su geçirmez kumaş |
| Net Ağırlık | 20.66LB |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~70°C |
| Uygulama | Dizüstü bilgisayar/batarya vb. |
| Çıkış Kablosu | SAE, DC, dizüstü bilgisayar bağlantıları, araba şarj cihazı, klipler vb. |