| شماره مدل: | سفارشی |
| MOQ: | 100 عدد |
| قیمت: | USD 30-300 /pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی تامین: | 500000 عدد در سال |
این کاشی های فرش فتوولتائیک برتر دارای 4 فناوری پیشرفته اصلی هستند. عملکرد ضد لغزشی بالا اطمینان از پیاده روی ایمن برای استفاده روزانه را فراهم می کند.طراحی کاملا ضد آب محافظ مدار داخلی برای عملکرد پایدار طولانی مدت استنورپردازی هوشمند رنگی قابل سفارشی سازی، جوهای مختلف محیطی را ایجاد می کند. دارای بهره وری و ثبات تبدیل خورشیدی عالی است، ایده آل برای پیاده روی های بیرونی با تقاضای انرژی بالا،پیاده روها و مسیرهای منظره ای خورشید.
مشخصات
| پارامتر | جزئیات |
| حداکثر قدرت | 41.6W |
| حداکثر قدرتولتاژ | 43.4 ولت |
| حداکثرجریان برق | 0.96A |
| ولتاژ مدار باز | 57.2V |
| جریان مدار کوتاه | 1.1A |
| کلاس حفاظت | IP67 |
| دمای کار | -40°C تا 85°C |
ویژگی های کلیدی
ضریب اصطکاک سطحی بالاتر عملکرد ضد لغزشی عالی را برای ایمنی پیاده روی قابل اعتماد فراهم می کند.
طراحی کاملاً مهر و موم شده، گرد و غبار و زباله ها را مسدود می کند؛ غوطه ور شدن طولانی مدت در آب تحت فشار به الکترونیک داخلی آسیب نمی رساند.
کنترل رنگ هوشمند RGB، به طور آزاد بین تن های گرم و سرد برای ایجاد جوهای مختلف صحنه تغییر دهید.
بهره وری تبدیل فوتو الکتریکی بالا و ثبات طولانی مدت، مناسب مکان هایی است که نیاز به مصرف انرژی زیادی دارند.
درخواست ها
پیاده روهای بیرونی و مسیرهای باغ های اجتماعی
تزئینات کفپوش های خورشیدی برای میدان های تجاری و فضاهای عمومی
امکانات عمومی در فضای باز با قدرت بزرگ