| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
Αυτά τα premium φωτοβολταϊκά πλακάκια δαπέδου διαθέτουν προηγμένες τεχνολογίες 4 πυρήνων. Η υψηλή αντιολισθητική απόδοση εξασφαλίζει ασφαλές περπάτημα για καθημερινή χρήση. Η πλήρως αδιάβροχη σχεδίαση προστατεύει τα εσωτερικά κυκλώματα για σταθερή μακροχρόνια λειτουργία. Ο προσαρμόσιμος έξυπνος έγχρωμος φωτισμός δημιουργεί ποικίλες δονήσεις περιβάλλοντος. Διαθέτει εξαιρετική απόδοση και σταθερότητα ηλιακής μετατροπής, ιδανική για υπαίθριους διαδρόμους υψηλής ζήτησης, πεζοδρόμια και γραφικά ηλιακά μονοπάτια.
Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Καθέκαστα |
| Μέγιστη ισχύς | 41,6 W |
| Μέγιστη ισχύςΔυναμικό | 43,4V |
| Ανώτατο όριοΡεύμα ισχύος | 0,96Α |
| Τάση ανοιχτού κυκλώματος | 57,2 V |
| Ρεύμα βραχυκυκλώματος | 1.1Α |
| Κατηγορία Προστασίας | IP67 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | ﹣40℃~85℃ |
Βασικά Χαρακτηριστικά
Ο υψηλότερος συντελεστής τριβής στην επιφάνεια προσφέρει εξαιρετική αντιολισθητική απόδοση για αξιόπιστη ασφάλεια στο περπάτημα.
Πλήρως σφραγισμένο σχέδιο που μπλοκάρει τη σκόνη και τα συντρίμμια. Η μακροχρόνια βύθιση στο νερό υπό πίεση δεν θα βλάψει τα εσωτερικά ηλεκτρονικά.
Έξυπνος έλεγχος χρωμάτων RGB, εναλλαγή μεταξύ ζεστών και ψυχρών τόνων για να δημιουργήσετε διαφορετικές ατμόσφαιρες σκηνής.
Μεγάλη απόδοση φωτοηλεκτρικής μετατροπής και μακροπρόθεσμη σταθερότητα, ταιριάζει σε τοποθεσίες με μεγάλη ζήτηση κατανάλωσης ενέργειας.
Εφαρμογές
Υπαίθριοι πεζόδρομοι και κοινοτικοί κήποι
Εμπορική πλατεία & διακόσμηση δημόσιου χώρου ηλιακού δαπέδου
Αυτοδύναμες υπαίθριες δημόσιες εγκαταστάσεις μεγάλης ισχύος