| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
Fotovoltaik Çit Fotovoltaik Balustrada ve Çitler Enerji Üreten Cam Çit
Bu BIPV güneş balustrası ve çit, fotovoltaik teknolojisini bina engellerine entegre ederek, inşaatı temiz enerji üretimi ile sorunsuz bir şekilde birleştirir.Sıradan çitleri güneş enerjisi jeneratörlerine dönüştürüyor ve konut için sürdürülebilir bir çözüm sunuyor., ticari ve sanayi binaları.Çevre dostu tasarımları takip eden tasarımcılar, inşaatçılar ve mülk sahipleri için idealdir, güneş enerjisini kullanırken mülkü korur.Geleneksel çitlere uygun maliyetli, modern bir alternatif, zarif bir görünüm ve sürdürülebilir bir gelecek için yeşil enerji üretir.
Özellikler
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Gönderme (VLT) | % 50 |
| Maksimum Güç Çıkışı | 265W |
| Açık devre voltajı | 24.5V |
| Kısa devre akımı | 13.17A |
| Çalışma Voltajı | 21.1V |
| Çalışma akımı | 12.59A |
| Modül Boyutu | 2000*1200*15.04mm |
| IP derecelendirme | IP67 |
| Bağlantı tipi | MC4 |
Temel Özellikler
Güneş odaları, fabrika gün ışığı şeritleri, bina tavan pencereleri ve daha fazla uygulama senaryosu için ideal
Standart görünür ışık geçirgenliği% 50'ye ulaşır, günlük iç mekan gündüz ışığı gereksinimlerini mükemmel bir şekilde karşılar
Işık geçirgenliği, modül boyutu ve cam kalınlığı konusunda özel gereksinimlerinize tam olarak özelleştirilebilir
Başvurular
Fotovoltaik güneş şemsiyeleri, balkon parmaklıkları ve çit tesisatları
Özel dekoratif gündüz ışığı ve enerji üretimi entegre bina tasarımları