| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
Φωτοβολταϊκό κάγκελο Φωτοβολταϊκό κάγκελο και φράχτες Γυάλινο κάγκελο παραγωγής ενέργειας
Αυτή η BIPV ηλιακή μπάλα και φράχτης ενσωματώνει τη φωτοβολταϊκή τεχνολογία σε φράγματα κτιρίων, συνδυάζοντας απρόσκοπτα την κατασκευή με την παραγωγή καθαρής ενέργειας.Μετατρέπει τα συνηθισμένα φράχτες σε ηλιακές γεννήτριες ενέργειας και παρέχει μια βιώσιμη λύση για κατοικίες, εμπορικά και βιομηχανικά κτίρια.Ιδανικό για σχεδιαστές, κατασκευαστές και ιδιοκτήτες ακινήτων που επιδιώκουν οικολογικά φιλικά σχέδια, προστατεύει την ιδιοκτησία ενώ αξιοποιεί την ηλιακή ενέργεια.Είναι μια οικονομικά αποδοτική, σύγχρονη εναλλακτική λύση στα παραδοσιακά φράχτες, διαθέτει κομψή εμφάνιση και παράγει πράσινη ενέργεια για ένα βιώσιμο μέλλον.
Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Διαβίβαση (VLT) | 50% |
| Μέγιστη ισχύς | 265W |
| Τεταγμένη ανοικτού κυκλώματος | 24.5V |
| Σύνδρομο βραχυκυκλώματος | 13.17Α |
| Δραστηριακή τάση | 21.1V |
| Τρόπος λειτουργίας | 12.59Α |
| Μέγεθος ενότητας | 2000*1200*15,04 χιλιοστά |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP67 |
| Τύπος συνδέσμου | MC4 |
Βασικά χαρακτηριστικά
Ιδανικό για υπνοδωμάτια, εργοστασιακές λωρίδες ημερήσιου φωτισμού, οροφυλάκια κτιρίων και περισσότερα σενάρια εφαρμογής
Η διαπερατότητα του ορατού φωτός φτάνει το 50%, ικανοποιώντας τέλεια τις καθημερινές απαιτήσεις εσωτερικού ημερήσιου φωτός.
Πλήρως εξατομικεύσιμα στις ειδικές απαιτήσεις σας όσον αφορά τη διαπερατότητα του φωτός, το μέγεθος της ενότητας και το πάχος του γυαλιού
Εφαρμογές
Φωτοβολταϊκές ομπρέλες, κάγκελα μπαλκόνι και εγκαταστάσεις φράχτη
Προσαρμοσμένα διακοσμητικά σχέδια κτιρίων με ενσωματωμένο ηλιακό φως και ηλεκτροπαραγωγή